Warsztaty z notowań

Zadania z ustalania kursów UTP należą do najtrudniejszych na egzaminie maklerskim. Wymagają nie tylko dużej wiedzy, ale również umiejętności wykorzystania ogromnej ilości danych oraz precyzji i skupienia w trakcie ich rozwiązywania.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY z NOTOWAŃ:

Wrzesień – Październik 2018: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk

warsztaty z ustalania kursów UTP

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób przygotowujących się do egzaminu maklerskiego, postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszych kursów o weekendowe warsztaty z notowań. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się poprawnie rozwiązywać zadania z notowań oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z tymi zadaniami. Podczas warsztatów omówione zostaną wszystkie typy zadań pojawiające się na egzaminie. Szczególny nacisk położony zostanie na przedstawienie algorytmu ich rozwiązywania oraz na rozwinięcie umiejętności znajdowania kluczowych informacji w treści zadania.

Warsztaty są również przydatne dla osób aktywnie inwestujących albo planujących rozpocząć inwestowanie na GPW w Warszawie. Pozwalają poznać niuanse związane z poszczególnymi rodzajami zleceń, ich składaniem oraz realizacją, a także z przebiegiem sesji giełdowej.

Jak się zapisać?

Cena warsztatów: 1000 zł brutto.

Jako uczestnik warsztatów:
weźmiesz udział w szkoleniu składającym się z 16 godzin zajęć (8 godzin w sobotę oraz 8 godzin w niedzielę),
otrzymasz podręcznik zawierający wiedzę niezbędną do poprawnego i efektywnego rozwiązywania zadań z notowań,
otrzymasz poczęstunek podczas zajęć,
będziesz mógł skorzystać z dodatkowych 4 godzin konsultacji zdalnych (telefonicznych lub mailowych) po zakończeniu warsztatów.

Aby zapisać się na warsztaty wypełnij for­mu­larz zgłoszeniowy albo skontaktuj się z nami drogą telefoniczną (+48 505 028 400)
lub mailową (zapisy@makler.edu.pl).

A webform by Podio

Zapoznaj się z naszą
polityką prywatności.