O kursie

W ramach przygotowania do egzaminu CFA level 2 oferujemy intensywne 10-dniowe kursy w formie warsztatowej.
Najbliższy kurs CFA level 2 przed sesją egzaminacyjną June 2019 będzie odbywał się w Warszawie w terminie: 9 marca - 2 czerwca.

Kurs przygotowany jest w oparciu od CFA Curriculum. W ramach zajęć omawiamy najważniejsze zagadnienia i rozwiązujemy dużą ilość ciekawych zadań, również typu egzaminacyjnego (tzw. item setów). Jeżeli chcesz się skutecznie przygotować do egzaminu, dołącz do naszej grupy szkoleniowej już dziś!

Nasz kurs CFA level 2 obejmuje:

• 80 godzin zajęć stacjonarnych w weekendy w małych grupach,
  • dostęp do portalu zawierającego m.in. 50 godzin wykładów video, generator pytań, aplikację do nauki wzorów oraz aplikację plan nauki,
  • możliwość nieograniczonych konsultacji mailowych z naszymi wykładowcami, aż do najbliższego egzaminu
  • konspekty przygotowane w oparciu o CFA Curriculum zawierające teorię oraz pytania sprawdzające,
  • tablicę wzorów,
  • zimne i ciepłe napoje, a także przekąski w trakcie zajęć,
  • certyfikat ukończenia kursu.

Cena: 3600 zł brutto
Zniżka 10% dla: studentów, członków SII, grup

Zapisy

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem wypełnij poniższy formularz albo zadzwoń: +48 505 028 400

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.